“İstanbullu Gelin” – Cuma –

İstanbullu Gelin, annesiz babasız büyümüş, genç yaşta hayatın yükünü sırtlamış, çok güzel ve gururlu bir genç kız olan Süreyya’nın; aniden karşısına çıkan zengin ve karizmatik iş adamı Faruk’a aşık olarak Bursa’ya gelin gitmesiyle başlayan dramatik bir aşk hikayesidir. Büyük şehirde yetişmiş, özgürlüğüne düşkün Süreyya ve modern görüntüsüne rağmen ailesine ve geleneklere sıkı sıkıya bağlı Faruk arasındaki aşk, daha ilk dakikadan itibaren pek çok sınavdan geçecektir.

Kanal – Star Tv
Yapım Şirketi – O3 Medya

İstanbullu Gelin 71. Bölüm 2. Fragman

İstanbullu Gelin 71. Bölüm Fragmanı

↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔

“İstanbullu Gelin”

Süreyya, konağın çatısı altına giren herkesin tek hakimi olmak isteyen kayınvalidesi Esma hanım, tek amacı genç kızın ayağını kaydırarak onun statüsünü elde etmek isteyen eltisi İpek, kocasının her biri birbirinden sorunlu kardeşleri Fikret, Osman ve Murat’la ilgili sorunlarla boğuşurken, Faruk ise hiç beklemediği bir anda karşısına çıkan sürpriz bir düşmanla başa çıkmak zorunda kalacaktır.

Olaylar geliştikçe neredeyse dört yüz yıldır bütün haşmetiyle ayakta duran konak temellerinden sarsılacak, bütün aile bundan nasibini alacaktır.

Televizyon Dizisi – Romantik, Dram, Aşk
Yönetmen : Zeynep Günay Tan – Deniz Koloş
Senarist : Ali Aydın
Kanal : Star Tv
Yapım Şirketi : O3 Medya
Yapımcı : Onur Güvenatam
Senaryo Direktörü: Lale Eren
Sezon Sayısı :
Yayın Tarihi : 3 Mart 2017 Cuma – ….
Oyuncular : Özcan Deniz, Aslı Enver, İpek Bilgin, Salih Bademci, Fırat Tanış, Güven Murat Akpınar, Berkay Hardal, Neslihan Yeldan, Dilara Aksüyek, Nergis Çorakçı, Pelinsu Pir, Eren Balkan, Ahmet Sabri Özmener, Muharrem Türkseven, Hakan Altıner, Nilay Erdönmez, Hira Koyuncuoğlu, Fatih Koyunoğlu.