“İşte Benim Stilim”

//“İşte Benim Stilim”

“İşte Benim Stilim”

“İşte Benim Stilim”

Sunuculuğunu Öykü Serter’in üstlendiği programın jüri kadrosunda; , Ivana Sert, Uğurkan Erez, Nur Yerlitaş ve Hakan Akkaya yer alıyor. Yarışmacılar, Türkiye’nin en zorlu jüri üyelerinden geçer not almak için kıyasıya yarıştı …

↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔

İşte Benim Stilim (eski adıyla Bu Tarz Benim), Production House tarafından yapılan moda yarışması programı. Öykü Serter tarafından sunulan yarışmanın jüri koltuğunda Nur Yerlitaş, Hakan Akkaya, Ivana Sert ve sadece eleme geceleri olmak üzere Uğurkan Erez ile devam etmektedir. Yarışma Formatına göre eleme geceleri bir konuk jüri ile yapılır. (All Star sezonunda ise eleme gecelerinde konuk jüri alınmamıştır.)

İlk olarak Bu Tarz Benim adıyla Show TV’de yayınlanmaya başlayan yarışma, yapımcı şirketin kanalla olan sözleşmesini feshederek[1] tv8 ile anlaşması sonucunda 15 Eylül 2014’te ikinci sezonu ile tv8’de yayınlanmaya başlamıştır. Ancak Show TV’nin Joker Yapım ile aynı adla bir program hazırlaması nedeniyle davalık olmuş, mahkeme kararı sonucu adını değiştirmek zorunda kalmış ve yayınına İşte Benim Stilim olarak devam etmiştir.

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu, 23-24 Ocak 2015 tarihlerinde yayınlanan programla ilgili yarışma formatından çıkılarak reyting uğruna insan onurunun hiçe sayıldığı gerekçesiyle kanala ceza kesti.[3] İşte Benim Stilim programı Aralık 2015’te büyük final yapıp sona erdi.2016 da Nur Yerlitaş ve Kemal Doğulu programdan ayrıldı.Yerlerine ise 5.sezonda Neslihan Yargıcı ve Hakan Akkaya onlarin yerlerine geldi ve yarismacilar ünlülerden oluşuyordu fakat bu sezon düşük reyting ler dolayisiyla 5 hafta sonra sona ermis ve 8 Şubat 2016 da 6.sezon başlamıştır. Reyting için Neslihan Yargıcı nin yerine Nur Yerlitaş İşte Benim Stilim e geri dönmüştür.

Yarışma – Reality Şov – Moda
Yönetmen : Mustafa Said Çelik
Sunucu : Öykü Serter (1-)
Jüri : İvana Sert(1-), Hakan Akkaya(5-), Uğurkan Erez(1-5)(Gala), Neslihan Yargıcı(5), Kemal Doğulu(1-4), Nur Yerlitaş(1-4, 6-)
Yapımcı : Caner Erdem – Haluk Şirin
Editör : Sinan Ülkü, Esra Tüylüoğlu
Yapım Şirketi : Production House
Kanal : Show TV (1) – Tv8 (1)
Yayın Tarihi : 15 Eylül 2014 – …..

2018-01-08T20:58:03+00:00Nisan 9th, 2016|Nostalji|