Kara Para, Yalan Aşk \ Yakında

//Kara Para, Yalan Aşk \ Yakında

Kara Para, Yalan Aşk \ Yakında

Kara Para Aşk, atv ekranlarında çarşamba akşamları yayınlanan televizyon dizisi. Başrollerini Tuba Büyüküstün, Engin Akyürek, ve Erkan Can paylaşmaktadır. Dizinin yapımını Ay Yapım, yapımcılığını Kerem Çatay üstlenmektedir. Dizinin yönetmenliğini Ahmet Katıksız yapmaktadır. Dizinin ilk bölümü 12 Mart 2014 çarşamba günü yayınlanmıştır. Reytinglerde yükselen çizgisi dikkat çekmektedir.Düşen reytingler nedeniyle dizinin 54 .bölümde final yapması kararlaştırılmıştır.

Para ve hırs yüzünden hızla kirlenen dünyada, suçlularla giriştiği amansız mücadelelerde büyük başarılar kazanan Ömer Komiser, kız arkadaşı Sibel’le nişanlanmak için İstanbul’a gelir. Roma’da yaşayan Elif ise doğum gününde ailesiyle birlikte olmak için İstanbul’a gelir. Ömer ile Elif aynı gece ölüm acısı yaşarlar. Ömer’in kız arkadaşı ve Elif’in babası aynı arabada kafalarından vurulmuş şekilde ölü bulunurlar. İkisi de cevaplayamadıkları sorularla baş başa kalırlar. Gergin ve önyargılı bir tanışmanın ardından peşlerine düştükleri her ipucu yollarını kesiştirir. Ömer, Sibel’in katilini bulmaya, ona atılan iftiraları temizlemeye kararlıdır. Elif ise ömrünün en zor anlarını yaşarken, babasının göründüğünün aksine karanlık bir hayatı olduğu gerçeğiyle yüzleşir. Aslında bununla babası Ahmet hakkında ne kadar az şey bildiğini öğrenir. Babası ona yüklü miktarda elmasları borç olarak bırakmıştır. Kız kardeşi kötü adamların elinde olan Elif onu kurtarmak, borcu ödemek ve ailesine bakmak zorundadır. Elif, ailesi için tehlikelerle dolu, karanlık yolda kaybolmak üzeredir. Bu sırada elmasları çalınan Tayyar’ın Elif’le ilgili başka planları vardır. Ömer çok zor durumdadır bir yanı Elif’i isterken öteki yanı hala Sibeldedir.

Televizyon dizisi – Aksiyon – Drama
Yönetmen : Ahmet Katıksız
Oyuncular : Engin Akyürek, Tuba Büyüküstün, Erkan Can, İlkin Tüfekçi, Damla Colbay, Saygın Soysal, Bestemsu Özdemir, Hazal Türesan, Nebahat Çehre, Burak Tamdoğan, Mertcan Çetin, Nihat Altınkaya
Sezon sayısı : 2
Bölüm sayısı : 54
Yapımcı : Kerem Çatay
Yapım şirketi : Ay Yapım
Kanal : Atv
Yayın tarihi : 12 Mart 2014 – 15 Temmuz 2015

2016-09-24T03:29:18+00:00 Şubat 6th, 2014|Sinema-Tv|