“Kertenkele – Yeniden Doğuş”

//“Kertenkele – Yeniden Doğuş”

“Kertenkele – Yeniden Doğuş”

“Kertenkele – Yeniden Doğuş” – Cumartesi

Kertenkele’de Büyük Serüven Başlıyor.

3. Sezonunda Atv ekranlarında beğeniyle takip edilen, komedi ve eğlencenin tek adresi haline gelen Kertenkele dizisi, tempo dolu yeni sezon bölümleriyle adeta nefesleri kesecek.

Yapım Atölyesi tarafından hazırlanan ve çok yakında izleyicisi ile buluşacak olan Kertenkele “Yeniden Doğuş” adlı dizinin senaryosunu Hakan Kandal kaleme alıyor. Dizinin yapımcılığını Yalçın Şen, yönetmenliğini ise Kartal Çidamlı üstleniyor.

Kanal – Atv
Yapım Şirketi – Yapım Atölyesi

Kertenkele ‘Yeniden Doğuş’

↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔

“Kertenkele – Yeniden Doğuş”

Atv ekranlarında beğeniyle takip edilen, komedi ve eğlencenin tek adresi haline gelen Kertenkele dizisi, tempo dolu yeni sezon bölümleriyle adeta nefesleri kesecek.
Kertenkele’nin sezon finalinde yanan kulübe içinde ölümle pençeleşen Zehra’nın durumu ve uçurumdan denize düşen Kertenkele’nin yaşadıkları seyirciler tarafından büyük heyecan içinde izlenmişti. Birçok soru işaretiyle sezon finali yapan dizinin üçüncü sezonundaki önemli soruların cevapları izleyenler tarafından büyük bir sabırsızlıkla bekleniyor.
Maskeli kız ve Murat Komiser kimin ve hangi gerçeğin peşinde? Ay yıldız’lı kahraman kim? Akıncı uğradığı kazadan kurtulup intikamını alabilecek mi?

Kertenkele “Yeniden Doğuş”, yapımcılığını Yalçın Şen’ın üstlendiği, atv’de yayınlanmakta olan dizidir. 3. sezonda Timur Acar ve Sera Tokdemir ayrıldığı için dizinin konusu ve hikâyesi değişmiş başrollerini ise Ahmet Kayakesen, Asena Tuğal ve Fatih Doğan devralmıştır. Yönetmenliğini Gülbin Aydın ile Canan Çelik yapmaktadır. Uygulayıcı yapımcısı ise Erdoğan Sevinç’tir.

Televizyon Dizisi – Polisiye – Macera – Komedi
Yönetmen : Kartal Çidamlı
Senarist : Hakan Kandal
Oyuncular : Ahmet Kayakesen, Asena Tuğal, Dilşad Şimşek, Mehtap Bayri, Umut Oğuz, Fatih Doğan, Seda Tosun, Turabi Çamkıran, Serkan Kuru, Selahattin Taşdöğen, Yıldırım Memişoğlu, Gafur Uzuner, Yasmin Acıkgöz Baker, Bülent Polat, Hüseyin Güler, Ümit Acar, Sezer Uzunoğlu, Cansu Gültekin, Ece İrtem, Nuri Gökaşan, Mine Teber, Türkan Kılıç, Murat Balcı
Kanal : Atv
Yapım Şirketi : Yapım Atölyesi
Yapımcı : Yalçın Şen
Hikaye :
Sezon Sayısı : 3
Yayın Tarihi : 25 Ekim 2014 – 24 Aralık 2016

2018-01-25T17:45:41+00:00Aralık 22nd, 2016|Nostalji|