“Keşke Hiç Büyümeseydik” – Pazar –

İnsanın ertelediği zamanlar sevdiklerini kaybedince değerli olur.. Ama artık çok geçtir.. Küçükken birbirine bağlı kardeşler büyüdükçe küçük bedenlerle kopar..

“Yine bir ekmeği bölüşseydik, keşke hiç büyümeseydik!”

Kanal – Show Tv
Yapım Şirketi – MinT Produksiyon

↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔

“Keşke Hiç Büyümeseydik”

30 yıllık bir zaman dilimi!. Babalarını kaybetmeleriyle çocukluk anılarını, gençlik bunalımlarını, ilk aşklarını ve kavgalarını yaşadıkları yere yıllar sonra dönen kardeşlerin hikayesi!.

Hulusi (Ege Aydan) hayatının son günlerini yalnız ve tek başına geçirmiştir. Yaşarken yapamadığını öldükten sonra başarabilecek midir? Miras olarak bıraktığı eski bir ev paylaşılacak mı yoksa bu aileyi tekrar bir arada mı tutacaktır?

Yapımını MinT Prodüksiyon’un gerçekleştirdiği, yapımcılığını Birol Güven’in üstlendiği, senaryosunu Birol Güven – Murat Aras – Eray Yasin Işık’ın yazdığı dizinin yönetmen koltuğunda Mustafa Uğur Yağcıoğlu oturuyor..

Televizyon Dizisi – Dönem, Dram
Kanal : Show Tv
Yapım Şirketi : MinT Produksiyon
Yönetmen : Mustafa Uğur Yağcıoğlu
Senaryo : Birol Güven- Murat Aras- Eray Yasin Işık
Yapımcı : Birol Güven
Sezon Sayısı :
Yayın Tarihi : 9 Eylül 2018 Pazar – 30 Eylül 2018 Pazar
Oyuncular : Ege Aydan, Burcu Kara, Açelya Akkoyun, Murat Kılıç, Deniz Celiloğlu, İrfan Kangı, Yeliz Kuvancı, Demet Gül, Arda Esen, Melisa Doğu, Gülin İyigün, Sadri Alışık, Özge Akdeniz, Erkan Baylav, Rabia Toprak, Caner Nalbantoğlu, Yılmaz Gökgöz, Eda Akalın, Eray Yasin Işık, Ersin Arıcı, Seymen Aydın, Zeynep Anacan, Sebahat Adalar, Kevork Türker
═════ ═════ ═════