Kırgın Çiçekler Jenerik ve Müziği (2.Sezon)

//Kırgın Çiçekler Jenerik ve Müziği (2.Sezon)

Kırgın Çiçekler Jenerik ve Müziği (2.Sezon)

Kırgın Çiçekler Jenerik ve Müziği

Kırgın Çiçekler, 29 Haziran 2015 tarihinden beri atv’de yayınlanan bir dram, gençlik ve aile dizisidir. Başrollerini; İpek Karapınar, Özgür Çevik, Biran Damla Yılmaz, Gökçe Akyıldız, Hazar Motan ve Çağla Irmak paylaşmaktadır.

İlk bölümü 29 Haziran 2015 tarihinde yayınlanmıştır. Dizi, 12 Ocak 2016 tarihinde Engelsiz Yaşam Vakfı En İyi Dram ödülünü almıştır.

Ayrıca İstanbul Gelişim Üniversitesi tarafından yapılan ödül töreninde en iyi dizi ödülünü almıştır. Kore ve Fransa’daki ödül törenlerinde adaylıkları vardır.

Eylül 16 yaşında bir genç kızdır. Babasını 11 yaşındayken kaybetmiştir. Küçük bir gecekondu da annesi Mesude,kız kardeşi Büşra ve üvey babası Kemal ile birlikte yaşamaktadır. Eylül Kemal’in tacizine uğrar. Durumu annesine anlatır. Annesi Eylül’e inanmayıp onu yetimhaneye verir. Eylül’ün o günden sonra yetimhane günleri başlar. Eylül’ün kaldığı odadaki 4 kız ile aralarındaki bağ hiç kopmaz.

Dizi 5 kızın hayata karşı mücadelelerini ve anne baba özlemlerini anlatmaktadır.

Kırgın Çiçekler Jenerik ve Müziği (2.Sezon)

Televizyon Dizisi – Dram, Aile, Gençlik
Senarist : Gül Abus Semerci, Yelda Eroğlu
Yönetmen : Serkan Birinci
Oyuncular : İpek Karapınar, Özgür Çevik, Biran Damla Yılmaz, Derya Artemel, Gökçe Akyıldız, Hazar Motan, Çağla Irmak, Aleyna Solaker, Birgül Ulusoy, Zeliha Taşaner
Yapımcı : NTC Medya
Kanal : ATV
Yayın Tarihi : 29 Haziran 2015 – ….

2017-01-04T15:54:52+00:00 Ocak 4th, 2017|Dizi Jenerik ve Müzikleri|