“Kördüğüm”

//“Kördüğüm”

“Kördüğüm”

“Kördüğüm” – Perşembe

Belçim Bilgin, İbrahim Çelikkol, Alican Yücesoy’un başrollerini paylaştığı Kördüğüm, koşulların değiştirdiği iki erkek ve bir kadının çevresinde gerçekleşen, modern zamanlarda bir metropolün kalbine inen aşk ve dönüşüm hikayesi…

Yapımcılığını, dünyanın en büyük medya prodüksiyon şirketi Endemol Shine Türkiye’nin üstlendiği, başrollerini İbrahim Çelikkol, Belçim Bilgin, Alican Yücesoy ve Mehmet Aslantuğ’un paylaştığı ‘Kördüğüm’ ikinci sezonuyla Fox’ta!..

‘Zaman, yaraların sadece üzerini kapatıyor…’

Kanal – Fox TV
Yapım Şirketi – Endemol Shine Turkey

↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔

“Kördüğüm”

Başrollerinde İbrahim Çelikkol, Belçim Bilgin ve Alican Yücesoy’un yer aldığı ‘Kördüğüm’, Perşembe akşamları 20.00’de FOX’ta! Endemol Shine Türkiye’nin yapımcılığını üstlendiği dizinin genel yönetmeni ise, sinema seyircisinin çok yakından tanıdığı, filmleri gişe rekorları kıran Ömer Faruk Sorak.

İbrahim Çelikkol ‘Ali Nejat’ isimli güçlü ve etkili bir iş adamını canlandırırken, Belçim Bilgin idealist çocuk doktoru ‘Naz’, Alican Yücesoy ise otomobil tutkunu, hayalperest ‘Umut’ karakteri ile izleyicilerin karşına geçiyor. Koşulların karakterleri değiştirdigi dizide, Ali Nejat ve Umut’un, doktor Naz’ın etrafında dönen serüveni izleyiciyle buluşuyor.

Televizyon Dizisi – Dram
Yönetmen : Gökçen Usta, Deniz Yorulmazer
Oyuncular : İbrahim Çelikkol, Belçim Bilgin, Alican Yücesoy, Mehmet Aslantuğ, Ayda Aksel, Ege Aydan, Tülay Günal, Ferit Aktuğ, Gözde Çığacı, Sabriye Kara, Ali Tutal, Rojda Demirer, Tuğrul Çetiner, Aybars Kartal Özson, Tuncer Salman, Murat Daltaban, Serdar Yeğin
Yapımcı : Gökhan Tatarer, H. Hakan Eren, Hülya Vural
Yapım Şirketi : Endemol Shine Turkey
Kanal : FOX TV
Yayın Tarihi : 7 Ocak Perşembe – 29 Ekim 2017

2018-01-24T17:30:13+00:00 Ekim 7th, 2016|Nostalji|