“Masum”

//“Masum”

“Masum”

“Masum” – Cuma

BluTV’nin ilk yerli online dizisi..

Polisiye ve dramayı harmanlayarak, bir Türk ailesinin çevresinde sıra dışı bir hikâyeyi konu alan dizi.. Yapımını D Productions’ın yaptığı, Berkun Oya’nın kendi tiyatro oyunu “Bayrak”tan uyarlayıp aynı zamanda proje tasarımı ve senaristliğini de üstlendiği dizinin yönetmenliğini ise Altın Portakal ödüllü Seren Yüce yaptı.

Bir Türk ailesinin çevresinde gelişen sıra dışı bir hikâye..

Kanal – Kanal D
Yapım Şirketi – D Production

Masum Jenerik ve Müziği

↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔

“Masum”

Emekli Komiser Cevdet ve karısı, ömürlerinin son yıllarını şehirden uzaktaki küçük çiftlik evlerinde huzur içinde geçirmektedirler. Ta ki küçük oğulları bir gece yarısı korkunç bir haberle eve gelene kadar..

Polisiye ve dramayı harmanlayarak, ilk bakışta sıradan görünen bir Türk ailesinin çevresinde sıra dışı bir hikâyeyi konu alan dizinin başrollerinde Haluk Bilginer, Nur Sürer, Ali Atay, Okan Yalabık, Serkan Keskin, Tülin Özen ve Bartu Küçükçağlayan rol alıyor. Yapımını D Productions’ın yaptığı, Berkun Oya’nın kendi tiyatro oyunu “Bayrak”tan uyarlayıp aynı zamanda proje tasarımı ve senaristliğini de üstlendiği dizinin yönetmenliğini ise Altın Portakal ödüllü Seren Yüce yaptı. Dizi her biri 60 dakikalık 8 bölümden oluşuyor.

Online Dizi (İnternet) – Drama Polisiye – Suç
Yönetmen : Seren Yüce
Senarist : Berkun Oya
Oyuncular : Haluk Bilginer, Nur Sürer, Ali Atay, Okan Yalabık, Serkan Keskin, Tülin Özen, Bartu Küçükçağlayan
Kanal : Kanal D
Yapım Şirketi : D Production
Sezon Sayısı : 1
Yayın Tarihi : 27 Ocak 2017 – 17 Şubat 2017

2018-01-25T18:51:20+00:00Şubat 15th, 2017|Nostalji|