“Meleklerin Aşkı” – Perşembe –

Bebekken huzurevine bırakılan genç bir adam; Yağmur..! Hayatını doğaya adamış genç bir kız; Melek..! ve bu iki insanı, bu iki kalbi birleştirecek bir anne; Rukiye..!

Kaderleri örülen insanlar.. Melek ve Yağmur ve çevresinde dönen entrikalar..

Kanal – Show Tv
Yapım Şirketi – Süreç Film

↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔

“Meleklerin Aşkı”

Yağmur (Berkay Hardal) bebekken annesi tarafından huzurevine bırakılan, zeki, merhametli, sevgi dolu bir adam… Melek (Gülper Özdemir) inatçı, adaletli ve hayatını doğaya adamış bir kız. İki kalbi birleştirecek kişi Melek’in annesi Rukiye’den (Oya Başar) başkası değil. Büyük kızı ve damadına sinirlenip huzurevinde kalmaya karar veren ve Yağmur’u da öz oğlu gibi seven Rukiye, Melek ve Yağmur’u evlendirebilmek için bir plan hazırlar.. Kaderin bir cilvesi Rukiye’nin planını kolaylaştırır. Çünkü Yağmur; Melek’e daha ilk görüşte aşık olur. Rukiye huzurevinden ayrılır.. Bu arada Melek’in eniştesi Necmettin (Toygan Avanoğlu) Melek’i zengin iş ortağı ile evlendirmek ister.. Yağmur ve Melek dönen entrikalara rağmen bir araya gelecek mi, gelemeyecek mi, gelseler de mutlu olacaklar mı? Bu kaderin örülen ağlarında gizlidir.

Süreç Film’in yapımını gerçekleştirdiği, genel koordinatörlüğünü Akın Topuz’un yaptığı, yönetmen ve senarist koltuğuna Ersoy Güler’in oturduğu “Meleklerin Aşkı”nın oyuncu kadrosu ise; Oya Başar, Gülper Özdemir, Berkay Hardal, Didem Balçın, Toygan Avanoğlu, Serkan Kuru, Alihan Aracı, Rümeysa Arslan, Özlem Mahmutoğlu, Ebrar Alya Demirbilek, Deniz Kaynak, Arda Adil Görgen ve daha birçok başarılı isim..

Televizyon Dizisi – Komedi
Kanal : Show Tv
Yapım Şirketi : Süreç Film
Yönetmen : Ersoy Güler (6) – Hamdi Alkan
Senaryo : Ersoy Güler
Yapımcı : Ali Gündoğdu
Genel Koordinatör: Akın Topuz
Yayın Tarihi : 5 Temmuz 2018 Perşembe – 20 Eylül 2018 Perşembe
Oyuncular : Oya Başar, Gülper Özdemir, Berkay Hardal, Didem Balçın, Toygan Avanoğlu, Serkan Kuru, Alihan Aracı, Rümeysa Arslan, Özlem Mahmutoğlu, Ebrar Alya Demirbilek, Deniz Kaynak, Arda Adil Görgen
═════ ═════ ═════