“Meryem” – Çarşamba –

Meryem; Merhametli bir karaktere sahip olan Meryem Akçay oturduğu yerde çok sevilen birisidir. Evlilik planları yaptığı sevgilisiy Savcı Oktay ile mutlu bir hayatın hayalini kurmaktadır. Sevgilisinin yaptığı trafik kazasını üstlenmesiyle Meryem’in hayatı alt üst olur. Bir kişinin ölümüyle sonuçlanan trafik kazasıyla bir katil olarak anılan Meryem için bambaşka bir hayat başlar.

Aşık olduğu kadını kaybettikten sonra intikam hırsıyla yanan Savaş, suçlu gördüğü Meryem’e hayatı zindan etmeye hazırlanır.

Kanal – Kanal D
Yapım Şirketi – TMC Film

↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔

“Meryem”

Bir gece yarısı yaşanan araba kazası, herkesin hayatını etkileyecektir. İntikam duygusu, hiç olmadığı kadar ağır basacak! Canından çok sevdiği sevgilisiyle evlilik planları yaparken sevgilisinin yaptığı trafik kazasını üstlenmesiyle Meryem’in hayatı alt üst olur.

Meryem AKÇA İstanbul’da bir otoyol girişinde bilet satan bir kızdır. Çok merhametli ve çevresinde herkes tarafından çok sevilen Meryem AKÇA boş zamanlarda babasının küçük fırınında hamur işleri de yaparak babasına yardımcı olmaktadır. Meryem kalbini Savcı Oktay’a kaptırmıştır. Savcı OKTAY ile tam Meryem evlenme planları yaparken Savcı OKTAY kaza yapar ve bir insanı öldürür. Savcı OKTAY’ın isteği üzerine suçu Meryem Akça kabullenir ve hapse düşer.

Televizyon Dizisi – Dram , Aşk
Yönetmen : Mustafa Şevki Doğan
Senarist : Emre Özdür, Başar Başarır
Kanal : Kanal D
Yapım Şirketi : TMC Film
Yapımcı : Erol Avcı
Müzik : Kıraç ve Garbiyeli
Yayın Tarihi : 2 Ağustos 2017 Çarşamba – 28 Mart 2018 Çarşamba
Oyuncular : Furkan Andıç, Ayça Ayşin Turan, Serenay Aktaş, Açelya Topaloğlu, Türkü Turan