Mihrap Yerinde \ Jenerik

//Mihrap Yerinde \ Jenerik

Mihrap Yerinde \ Jenerik

Mihrap Yerinde yapımcılığını Global Medya’ın yaptığı 5 Mayıs 2014’te ilk bölümü Show TV’den canlı olarak yayınlanmış televizyon dizisidir başrolleri oyuncular Yasemin Yalçın, Zafer Algöz ve Kadir Çöpdemir paylaşmıştır. Düşük reytingler nedeniyle 30 Haziran 2014’te veda etmiştir.

Mihrap, mahallesindeki Sado’ya aşıkken, ailesi, Mihrap’’ı zengin galerici Ahmet ile evlendirir. Lüks bir hayata başlayan Mihrap’’ın Ahmet’’ten, bir kızı ve bir oğlu vardır. Kocası Ahmet’’in iflası ve ortadan kaybolması ile hayatı aniden tepetaklak olan Mihrap, doğup büyüdüğü ama yıllardır uğramadığı mahallesine geri döner ve kardeşi Maksut’’un yanına yerleşir. Ancak hiçbir şey Mihrap’’ın 23 yıl önce bıraktığı gibi değildir!

Yapımcılığını Global Medya ‘nın üstlendiği Show Tv’nin sevilen dizisi Mihrap Yerinde’nin Jeneriğini Mauspro Animation Studio hazırladı.

Televizyon Dizisi – Komedi
Yönetmen : Semra Dündar
Oyuncular : Yasemin Yalçın, Zafer Algöz, Kadir Çöpdemir, Özgün Karaman, Melis, Babadağ, Selda Özbek, Sermin Hürmeriç, Salih Cem Şener, Ortans Kıvanç, Hakan Dönertaşlı, Hüseyin Elmalıpınar, Şemsettin Terlan, Hande Tilmaç, Yiğit Ege Okur, Fatoş Sılan, Selman Ünlüsoy, Veysel Diker, Semsa Deniz, Elif Bestem Sinan, Selahattin Taşdöğen, Mert Öner
Sezon sayısı : 1
Bölüm sayısı : 5
Yapımcı : Global Medya
Kanal : Show TV
Yayın Tarihi : 5 Mayıs 2014 – 30 Haziran 2014

2017-12-25T00:40:34+00:00Mayıs 18th, 2014|Dizi Jenerik ve Müzikleri|