“Milyonluk Resim” –

Bir resim bin kelimeden çok daha fazla şey anlatabilir…“Milyonluk Resim” tam da bu noktadan yola çıkıyor ve bugüne kadar gördüğünüz bilgi yarışmalarının ötesinde bir formatla izleyicilerle buluşuyor… Stüdyodaki dev ekranda bir resim açılıyor ve resimle bağlantılı soru ekranlara geliyor… Yarışmacı doğru bildiği her soru için para ağacında bir basamak yukarı çıkıyor ve 12 soruyu doğru cevaplamayı başarırsa tam 1 milyon liralık büyük ödülün sahibi oluyor..

“Milyonluk Resim”in özel olarak hazırlanan uygulamasıyla ekran başındaki izleyicilerde aynı anda yarışıp bu büyük heyecana ortak oluyor…

Selçuk Yöntem’le “Milyonluk Resim” FOX ‘ta!

Kanal – Fox Tv
Yapım Şirketi – Provizyon Medya

↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔

“Milyonluk Resim”

Ekranların sevilen ismi, usta oyuncu ve sunucu Selçuk Yöntem’in sunumuyla “Milyonluk Resim” yarışmasında izleyici hem görsel hafızasını hem de genel kültürünü ölçecek.

Bugüne kadar gördüğünüz bilgi yarışmalarının ötesinde bir formatla izleyicilerle buluşacak Selçuk Yöntem ile Milyonluk Resim, FOX’ta!

“Milyonluk Resim”in özel olarak hazırlanan uygulamasıyla ekran başındaki izleyicilerde aynı anda yarışıp bu büyük heyecana ortak oluyor…

Dev ekranda açılan fotoğrafı tahmin etmeye çalışacak yarışmacılar tam bir milyon Türk Lirasının da sahibi olacak. Milyonluk Resim yarışmasında sihirli kelime görsel zeka.
Para kazanmak için hem genel kültürünüzün hemde görsel zekanızın çok iyi olması gerekir. Yarışmacılar ekranda gördükleri resimler ile ilgili bağlantılı 12 soru ile karşı karşıya kalacaklar. Her soruyu bildiğinde yarışmacı para ağacında bir basamak yukarı çıkacak ve sonunda 12. soruyu bilen yarışmacı resmi de tahmin ederse tam 1.000.000 TL’nin sahibi olacak.

Televizyon Programı – Yarışma
Sunucu : Selçuk Yöntem
Yönetmen : Aslıhan Altındağ Torpil
Kanal : Fox Tv
Yapım Şirketi : Provizyon Medya
Yapımcı : Ufuk Coşkun
Genel Koodinatör: Emre Güler
Uygulayıcı Yapımcı: Pelin Altun
Yayın Tarihi : 5 Ağustos 2017 Cumartesi – 25 Ekim 2018 Perşembe