“Nefes Nefese” – Pazar –

Baba kız hikayesi olan dizi, babası ile yerleşik düzende olan bir adam ve annesini arayan bir kadının Antakya’da yollarının kesiştiğini anlatıyor. Üstüne üstelik işine içine Suriye ve yasa dışı örgütler de giriyor.

Kanal – Star Tv
Yapım Şirketi – TMC Film

↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔

“Nefes Nefese”

Berlin’de, babası Ayaz Kıran’la sıradan bir hayat yaşayan Rüya’nın bir gün hiç görmediği annesinin Suriye’de olduğunu öğrenmesiyle hikaye başlar. Annesinin hayatta olduğunu öğrenen Rüya için işgal altında olan köye girmenin tek yolu Boran’la sahte bir evlilik yapmaktır. Babasının hiç ayrılmamış Rüya bu tehlikeli yolculuğa çıkmayı kafasında netleştirir, ve yolu, altı yıl aradan sonra evine dönen Yusuf’la kesişir. Suriye’deki annesini arayan Rüya kendisini Antakya’da kalabalık bir ailenin ve bambaşka bir maceranın içinde bulur.. İçine düştüğü tehlikeli maceranın baş mimarı, karanlık yönünü hiç bilmediği lakabı Atmaca olan babasıdır.

Televizyon Dizisi – Dram
Kanal : Star Tv
Yapım Şirketi : TMC Film
Yönetmen : Uğur Yücel
Senaryo : Selin Tunç
Yapımcı : Erol Avcı
Yayın Tarihi : 1 Ağustos 2018 Çarşamba – 14 Ekim 2018 Pazar
Oyuncular : Uğur Yücel, Melisa Şenolsun, Şükrü Özyıldız, Şebnem Hassanisoughi, Ezgi Şenler, Caner Şahin, Gülçin Santırcıoğlu, Nik Xhelilaj, Deniz Hamzaoğlu, Zeyno Eracar, Macit Sonkan, Sezer Avcı, Hülya Duyar, Serkan Genç, Mehmet Akif Özdemir, Yelda Püsküllü, Nur Güven, Seçkin Şahin, İpek Ayaz Kortunç, Zeynep Anacan, Pınar Erincin, Burak Zereyalp, Doğukaan Uğurlugülbüken, Derin Oflaz, Asil Yıldırım..
═════ ═════ ═════