N’Olur Ayrılalım | Yakında

//N’Olur Ayrılalım | Yakında

N’Olur Ayrılalım | Yakında

Yapımcılığını Osman Sınav’ın, yönetmenliğini ise Yusuf Ömer Sınav’ın üstlendiği N’olur Ayrılalım’ın başrollerinde Gürgen Öz, Nilay Duru, Aras Aydın, Nilperi Şahinkaya gibi genç ve sevilen oyuncular bulunuyor.

Birlikte olup ayrıldığı her kızın, hayatının aşkıyla evlendiğine inanılan modern bir Telli Baba (Aras Aydın) ve onu televizyon şovuna dönüştürmeye çalışan Turgay’ın (Gürgen Öz) eğlenceli hikayesinin anlatıldığı dizide, Nilay Duru’nun canlandırdığı Azize karakteri ise, iki erkek arasında hayatının aşkını bulmaya çalışıyor.

Merakla beklenen eğlenceli romantik komedi “N’olur Ayrılalım” çok yakında FOX’ta!
N’Olur Ayrılalım Temmuz ayında FOX TV ekranlarında olacak..

N’Olur Ayrılalım Tanıtım Filmleri

Çok çapkın bir adam ve masum bir kız ‪#‎NolurAyrılalım‬’da buluşuyor! Yaşanacaklar yakında FOX’ta…

FOX’un yeni dizisi N’Olur Ayrılalım şimdiden çok konuşuluyor. N’Olur Ayrılalım hikayesi ve oyuncuları ile dikkat çekiyor ve yaz sezonuna damga vurmaya hazırlanıyor.

N’Olur Ayrılalım yaza uygun olarak komedi dizisi olacak. N’Olur Ayrılalım konusu hakkında şuana kadar net bilgi verilmedi. Dizinin yabancı temasındaki konusu şöyleydi; birkaç arkadaş bir akşam şişe çevirmece oynadıkları gece başrol oyuncusu bir kızın lanetine uğrar ve artık birlikte olduğu her kız daha sonra tanıştığı ilk erkekle evlenir. Bir gün Charlie bir kadına aşık olur ve artık onunla birlikte olabilmek için bu laneti kaldırmak için çabalayacaktır.

Temmuz ayında yayına başlayacak olan dizinin yapımcılığını Osman Sınav – Sinegraf’ın üstlendiği ”N’Olur Ayrılalım” dizisi FOX’ta izleyicisi ile buluşacak. Dizinin başrol oyuncuları da belli oldu. Son olarak ‘İstanbul’un Altınları’ dizisinde izlediğimiz Gürgen Öz, son olarak ‘İnadına Aşk’ dizisinde izlediğimiz Nilay Duru, son olarak ‘Kiraz Mevsimi’ dizisinde izlediğimiz Aras Aydın ve son olarak ‘Kiraz Mevsimi’ dizisinde izlediğimiz Nilperi Şahinkaya dizinin başrol oyuncuları oldu.

2016-10-13T02:23:14+00:00 Temmuz 2nd, 2016|Sinema-Tv|