Paşa Gönlüm \ Jenerik

//Paşa Gönlüm \ Jenerik

Paşa Gönlüm \ Jenerik

Paşa Gönlüm, ilk bölümü 24 Nisan 2014’te Kanal D ekranlarında yayınlanan, senaryosunu Ekin Atalar’ın üstelendiği Hamdi Alkan’ın yönettiği komedi türündeki bir dizi. Dizinin yapımını D Yapım, yapımcılığını E. Ayşe Durmaz üstlenmektedir. Dizin müziklerini Alp Yenier yapmıştır. Düşük reytinglerden dolayı, 8 Mayıs 2014’te yayınlanan son bölümünden sonra yayından kaldırılmıştır.

Aksiyonun, eğlencenin ve entrikanın bitmediği bir mahalle. Bir yılbaşı günü art arda doğan Mesut ve Bahtiyar, o günden bu yana bitmez tükenmez bir rekabetin içindedir. Öyle ki; aynı günde evlenirler ve aynı sokakta karşılıklı birer çeyiz dükkanı açarlar. En büyük idealleri ise uzaktan akrabaları olan Paşa Dede’nin konağını alıp yerine alışveriş merkezi yapmaktır. Yıllardır mirası kapmak için birbiriyle yarış halinde olan Mesut ve Bahtiyar’ın planları, gizemli bir kızın Paşa Dede’nin evine yerleşmesiyle bozulur. Türkan adındaki bu kız güzelliği ile insanların başını döndürürken, saflığı ile de kendine aşık eder.

Annesini aramak için Bursa’dan İstanbul’a gelen Türkan, iki erkek arasında kalır. Mesut ve Bahtiyar’ın aksine çok iyi arkadaş olan oğulları Fikret ve Melih, Türkan’ın mahalleye gelmesiyle birbirlerine düşman olur. Her ikisi de Türkan’ın aşkını kazanmak için mücadele eder. Türkan ise yıllardır görmediği annesine kavuşmak istemektedir.

Televizyon dizisi – Aşk , Komedi
Yönetmen : Hamdi Alkan
Oyuncular : Tarık Papuççuoğlu, Kerem Atabeyoğlu, Sema Keçik, Derya Alabora, İsmail Filiz, Leyla Feray, Can Nergis, Hazar Motan, Yalçın Seyhan, Nilüfer Açıkalın, Sezai Aktekin
Sezon sayısı : 1
Bölüm sayısı : 3
Yapımcı : Elif Ayşe Durmaz
Yapım şirketi : D Productions
Kanal : Kanal D
Yayın tarihi : 24 Nisan 2014 – 8 Mayıs 2014

2017-07-19T23:59:10+00:00 Nisan 27th, 2014|Dizi Jenerik ve Müzikleri|