Rexona Reklam Filmi | Türkiye’nin En Sevilen Hareketleri

//Rexona Reklam Filmi | Türkiye’nin En Sevilen Hareketleri

Rexona Reklam Filmi | Türkiye’nin En Sevilen Hareketleri

2015 yılında Türkiye’nin en sevilen deodorant markası seçilen Rexona, Türkiye’nin en sevilen hareketlerini yeni reklam videosunda topladı ve Rexona’yı tercih eden Türk insanına teşekkür etti.

Ipsos’un MediaCat dergisi için gerçekleştirdiği 2015 yılı “Türkiye’nin LoveMark’ları” araştırması sonuçlarına göre Türkiye’nin en sevdiği deodorant markası seçilen Rexona, Türk halkına teşekkür etmek üzere Türkiye’nin en sevilen hareketlerini hazırladığı yeni reklam kampanyasında bir araya topladı.

Bahar temizliği için terasta halı döven kadınlar, sahil kenarında satış yapan kestaneciler, hamur açan teyzeler, ofiste evrak işleriyle uğraşanlar, yolda kalan arabayı iterek hareket ettirmeye çalışanlar, koşu yapanlar, belediyeye ait spor aletlerinde spor yapanlar, pilates yapanlar, eşya taşıyanlar, horon tepen bir folklor ekibi, düğünde damat halayı çekenler, ip atlayıp, seksek oynayan kız çocukları, sınıfta uzun eşek oynayan erkek çocukları, futbol ve basketbol maçı yapanlar; kısacası hareket halindeki birçok insan yer alıyor.

İnsanlar, elektronik dans müziği grubu Reel to Real’ın 1993 yılına ait parçası “I Like to Move It”in farklı bir versiyonu eşliğinde fiziksel hareket gerektiren eylemler gerçekleştiriyor. “Türkiye bu hareketi sevdi” söylemiyle devam eden reklam videosu, “Rexona varsa hareket özgürlüğü de var” söylemiyle son buluyor.

İşveren: Rexona
Reklam Ajansı: Manajans / JWT
Yapım: Depo Film
Yönetmen: Eric Hillenbrand
Post Prodüksiyon: İMAJ
Renk Değerlendirme: Senem Pehlivan Yağan
VFX: Onur Güngör
Ses: Erkan duraklar

2016-10-12T15:12:17+00:00Nisan 5th, 2016|Reklamlar|