“Şahin Tepesi” – Cuma –

Hayat akışlarını etkileyen iki kadının büyük güç savaşı.. Bu çekişmenin arasında kalan büyük bir aşk mücadelesi ve bir ölümün gizli kalmış sırları..
Heçmişleri acı ve pişmanlıklarla dolu iki kadının mücadelesi, çocukları Verda ve Efe’nin aşklarına yaşamalarına büyük bir engeldir..

İki kadın arasında bir güç savaşı.. Çalınan hayatlar.. Bu savaştan etkilenen genç aşıklar.. Ve kıyasıya verilen üstünlük mücadeleleri..

Kanal – ATV
Yapım Şirketi – Ay Yapım

↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔

“Şahin Tepesi”

Tuna beraber büyüdüğü Melek’e bir oyun yapar, hiç kabahati yokkan babası Melek’i eveden kovar ve mirasından men eder.. Yıllar geçer babası ölür, törene iki yetişkin çocuğu ile katılır.. Geride bıraktığı aşkı Demir’de Tuna’yla evlenmiş ve iki çocuğu olmuştur..
Babası, Melek’i affetmiştir.. Bu durum onu hak sahibi yapmıştır.. Kocasına büyük bir tutku besleyen Tuna, hem Demir’i hem serveti kaybetme endişesine kapılmıştır.. En çokta Melek’in babasının ölümünün ardındaki gerçeği öğrenmesinden korkmaktadır..

Televizyon Dizisi – Dram
Kanal : ATV
Yapım Şirketi : Ay Yapım
Yönetmen : Hilal Saral
Senaryo : Melek Gençoğlu
Yapımcı : Kerem Çatay
Sezon Sayısı :
Yayın Tarihi : 23 Kasım 2018 Cuma – 28 Aralık 2018 Cuma
Oyuncular : Zerrin Tekindor, Ebru Özkan, Murat Aygen, Esra Dermancıoğlu, Boran Kuzum, Aybüke Pusat, Leyla Tanlar, Mustafa Mert
═════ ═════ ═════