“Savaşçı” – Pazar –

Savaşçı, dünyanın en zor şartlarında görev yapan, akla gelebilecek tüm güçlüklere katlanan adanmış kahramanların, “Bordo Berelilerin” hikayesi…

Aşklarını, özlemlerini, yaşadıkları türlü zorlukları omuzlarında taşıyan bu genç adamlar, kendilerini adadıkları vatan için her şeylerini fedaya hazırdırlar.

Çünkü onlar için, “söz konusu vatansa, gerisi teferruattır..!”

Kanal – Fox TV
Yapım Şirketi – Limon Yapım

Savaşçı 62. Bölüm 2. Fragmanı

Savaşçı 62. Bölüm 1. Fragmanı

↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔

“Savaşçı”

Hikaye; bir dönem Bordo Berelilerin seçkin birliklerinden olan ünlü Kılıç Timi, komutanları Albay Halil İbrahim Kopuz ve Yüzbaşı Kağan Bozok’un hapisten çıkıp tekrar timi toplamaları ve göreve dönüşleriyle başlar. Üstün beceri, görev duygusu ve sonsuz vatan sevgisiyle Kılıç Timi, ülkenin ihtiyaç duyduğu her noktada görev alacak, Türkiye’nin sıkılmış yumruğu, bükülmez bileği olacaktır.

Limon Yapım imzası taşıyan Savaşçı isimli dizi çok yakında Fox TV’de. Türk askerlerinin hikayesini konu alacak..Türk askerinin terör ile amansız mücadelesinini anlatılıyor..

Sakarya Fırat dizisinin yazarı Süleyman Çobanoğlu’nun senaryosunu yazacağı Savaşçı dizisinin çekimleri ise Konya ve çevresinde çekildi.

Televizyon Dizisi – Dram, Savaş
Yönetmen : Volkan Kocatürk – Murat Saraçoğlu – Bülent İşbilen’
Senarist : Süleyman Çobanoğlu
Kanal : Fox TV
Yapım Şirketi : Limon Yapım
Yapımcı : Hayri Aslan
2. Yönetmen: Mirsad Herovic–Özlem Koza
Görüntü Yönetmeni: Metin Turguç
Genel Koordinator: Faruk Uçan
Yapım Koordinatörü: Sercan Tevs
Müzik: Alpay Göltekin-Zeynep Alasya
Sezon Sayısı :
Yayın Tarihi : 9 Nisan 2017 Pazar – ….
Oyuncular : Berk Oktay, Yıldız Çağrı Atiksoy, Murat Serezli, Fırat Albayram, Burç Kümbetlioğlu, Alican Albayrak, Uğur Biçer, Bahadır Vatanoğlu, Hakan Dinçkol, Nazan Diper, Doğan Bayraktar, Onur Özaydın , Zeynep Elçin, Alp Öyken, Yeliz Akkaya, Ercüment Fidan, Zeki Ocak, Münire Apaydın, Ali Tarık Fındık, Necmettin Çobanoğlu, Atakan Işıktutan, Berk Bulmuş, Serhat Nalbantoğlu, Yıldırım Gücük, Fırat Şahin , Yiğit Anıl Dinkçi