“Seni Kimler Aldı”

//“Seni Kimler Aldı”

“Seni Kimler Aldı”

“Seni Kimler Aldı” – Pazar

Henüz çok küçük yaşta kardeşinin ameliyatı için masraflarını karşılaması için babası tarafından başka bir aileye satılmış genç bir kızın dramı konu edilirken bu genç kızın yaşadığı gerçekleri öğrenmesiyle hayat kendisi için yeni baştan yazılır.

Kanal – Atv
Yapım Şirketi – Pastel Film

↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔

“Seni Kimler Aldı”

Seni Kimler Aldı; 26 yaşında genç kızın bir gün ansızın aldığı bir bilgiyle tüm hayatı değişir. Gerçek adının Zeynep ve Zehra adında bir kız kardeşi olduğunu öğrenir. 2 yaşındayken ailesi tarafından kardeşinin ameliyatı masraflarını karşılayabilmek için bir aileye satıldığını öğrenmesiyle Zeynep biyolojik ailesinden hesap sormaya karar verir.

Annesini ve kız kardeşini arkadaşça tanımaya çalışırken, gerçekleri derinlemesine öğrenmeye ve hatta ailesinden intikam almaya and içer.

Zehra, annesi Aynur’la birlikte, İstanbul’un sayılı zenginlerinden sayılan Çamay ailesinin yanında çalışıp, yaşamaktadır. Zehra, birlikte büyüdüğü Çamay ailesinin tek veliahttı Barış’a âşıktır. Barış da Zehra’ya karşı duygularını fark eder. Fakat bu aşkın önünde çok sayıda engel vardır. Aynur’un evlatlık verdiği ama herkesin öldü bildiği Zehra’nın ablası Ceren (Zeynep) intikam için geri gelir ve oklarını önce kendi ailesine sonra ilgisi olan herkese yöneltir. Konak tarafında ise, bu ilişkiyi kesinlikle onaylamayan annesi Cahide, Barış’ı sadece Zehra’dan değil, amcası bildiği ama aslında babası olan Talat’tan da uzak tutmak için bıçakları bilemektedir. Aşklarını korumak isteyen Barış ve Zehra, büyük sırların içinde ve satılmış olduğunu öğrenmiş olan Ceren’in intikamının gölgesinde savrulup duracaklardır.

Televizyon Dizisi – Dram
Yönetmen : Bora Onur – Sadullah Şentürk
Senarist : Pınar Uysal ve Yazım Ekibinin (Tufan Bora, İbrahim Güler, Erdal Bektaş)
Oyuncular : Yurdaer Okur, Fulya Zenginer, Duygu Yetiş, Yiğit Kirazcı, Ülkü Duru, Yıldız Kültür, Funda İlhan, Ahmet Saraçoğlu, İpek Tenolcay, Nalan Yavuz, Osman Wöber, Haldun Boysan, Ayşe Tunaboylu, Evren Erler, Edip Tepeli, Sibel Ergün, Yiğit Koçak, Su Dura
Kanal : ATV
Yapım Şirketi : Pastel Film
Yapımcı : Yaşar İrvül, Efe İrvül
Sezon Sayısı :
Yayın Tarihi : 30 Nisan 2017 Pazar – 9 Temmuz 2017 Pazar

2018-01-26T16:19:29+00:00Temmuz 6th, 2017|Nostalji|