“Servet” – Perşembe –

İki aşığın paylaşılamayan dev bir servet için yapılan kavganın ortasında kalacakları Servet!..
“Kimi aklıyla arar, kimi kalbiyle, kimine göre aşktır; kimine göre para! Kimi aile der adına, kimi dost, kimi de evlat!
Herkes kendi servetini arar bu hayatta!”

Herkesin Servet’inin peşinde koştuğu şu dünyada gerçek servet denilebilecek tek şey; Aşk hakkında bir hikâye.

Kanal – Show Tv
Yapım Şirketi – Ortaks Yapım

↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔

“Servet”

Ferah Feza, 18 yaşını doldurmuş, kaldıkları yetiştirme yurtlarından ayrılmak zorunda kalan bir genç kız. Büyük ve zengin bir ailesi olduğundan haberi yoktur..
Can Yiğit 29 yaşında.. Aynı Ferah gibi anne ve babasını kaybetmiş, evlatlık gibi büyümüş olsa da önemli bir iş adamının himayesinde, onun oğlundan farksız, istediğini yapabilecek güçte bir genç.. Kimsenin sahip olamayacağı bir güce ve paraya sahip..

Fettah Holding’in sahibi Kudret Fettah’ın emriyle asıl kimliğini bilmediği Ferah’a, hakkı olan serveti vermek için harekete geçtiğinde bu yolun hem Ferah’ın hem de kendisinin sınavı olacağını tahmin etmiyordu. Can ve Ferah, dev bir servet için yapılan kavganın ortasında kalırlar. Herkesin kendi servetini aradığı bu hayatta zorlu sınavlardan geçeceklerdi; Can, Ferah için kendisinin bile göze alamayacağı kadar ileri gidecek her şeyi, herkesi karşısına alacaktı. Birbirlerini yaşatmak için aşklarından vazgeçmeleri gerekiyordu. Bu kirli kavga servet peşinde koşan herkesi içine alacak, temiz kalanlar hayattaki servetlerine kavuşacaktı.

Yapımını Ortaks Yapım’ın gerçekleştirdiği, yapımcılığını Müge Turalı Pak, Melda Perahya Yalçın ve Mehmetcan Yüksel’in üstlendiği, proje tasarımını Birsel Çıkıncı’nın yaptığı ve senaryosunu Murat Boyacıoğlu’nun yazdığı dizinin yönetmen koltuğunda ise Emir Khalilzadeh oturuyor.

Televizyon Dizisi – Dram
Kanal : Show Tv
Yapım Şirketi : Ortaks Yapım
Yönetmen : Emir Khalilzadeh
Senaryo : Murat Boyacıoğlu
Yapımcı : Müge Turalı Pak, Melda Perahya Yalçın, Mehmetcan Yüksel
Proje Tasarımcısı : Birsel Çıkıncı
Yayın Tarihi : 12 Nisan 2018 Perşembe – 03 Nisan 2018 Perşembe
Oyuncular : Yusuf Çim, Bahar Şahin, Ali Sürmeli, Arsen Gürzap, Tülay Günal, Kanbolat Görkem Arslan, Baran Bölükbaşı, Cemre Gümeli, Alicia Kapudağ, Barış Yalçın, Bora Cengiz, Evren Duyal, Bekir Çiçekdemir, Deniz Atam, Ahmet Kaynak, Kadim Yaşar, Selahattin Töz, Miray Akay
═════ ═════ ═════