Sevda Kuşun Kanadında Yakında..!

//Sevda Kuşun Kanadında Yakında..!

Sevda Kuşun Kanadında Yakında..!

TRT’nin iddialı olan ‘Sevda Kuşun Kanadında’ adlı yeni dizisi çekimleri devam etmekte. Yaz sezonu ile birlikte ekrana gelecek olan Sevda Kuşun Kanadında oyuncu kadrosu belli oldu.

Trt 1 ekranlarında izleyicisiyle buluşacak olan, başrollerini Deniz Baysal, Murat Ünalmış, Yavuz Bingöl, İlker Kızmaz, Müge Boz, Uluç Bayraktar gibi isimlerin paylaşacağı yeni dizinin çekimleri başladı. Sevda Kuşun Kanadında dizisi Mart ayında TRT 1 ekranlarında olacak.

Gelen son haberlere göre ise diziye yeni katılan isimler de mevcut. O Ses Türkiye yarışmasıyla ünlenen ve son olarak Adını Kalbime Yazdım dizisinde rol alan Erkam Aydar da Sevda Kuşun Kanatları’nda dizisi kadrosunda. Son olarak Yaz’ın Öyküsü dizisinde rol alan Tolga Ortancıl, son olarak Benim İçin Üzülme dizisinde rol alan Timur Ölkebaş, son olarak Emanet dizisinde rol alan Ercan Özdal, son olarak Seddülbahir 32 Saat dizisinde rol alan Şakir Güler ve Alper Köymen dizinin kadrosunda yer alacak diğer isimler oldular. Sevda Kuşun Kanadında Mart’ta Trt 1’de

70’li senelerde geçen ve bir imkânsız denilen aşk hikayesini anlatacak. Dizinin arka fonunda ise dönemin siyaseti anlatılacak. Sevda Kuşun Kanadında dizisi çekimleri tüm hızıyla sürüyor. Dizinin TRT 1’de hangi gün ve ne zaman yayınlanacağı ise henüz belli olmadı.

2016-09-24T03:19:57+00:00Mart 18th, 2016|Sinema-Tv|