“Siyah Beyaz Aşk” – Pazartesi –

Ferhat, peşine düştüğü adamı yaşatmak için bir doktora ihtiyaç duyar. Kendini insanları iyileştirmeye adamış olan doktor Aslı ile yolları bu sebeple kesişir. Hayatta asla yan yana gelemeyecek, siyahla beyaz kadar zıt iki insan…

Erkeğin kararmış kalbine, çiçek açtırmaya yemin etmiş bir kadın düşer. Can alan el, hayat veren elle buluşur. Aşk en olmazı oldurur. Çünkü Aşk bütün kötülükleri temize çeker, değiştirir, iyileştirir!

Gerektiğinde gözünü karartıp can alabilen Ferhat’la; kendini insanları iyileştirmeye adamış doktor Aslı’nın hikayesi..

Kanal – Kanal D
Yapım Şirketi – D Yapım

↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔

“Siyah Beyaz Aşk”

Kanal D ekranında D Productions imzalı yeni bir yapım Siyah Beyaz Aşk… Başrollerinde İbrahim Çelikkol, Birce Akalay’ın yanı sıra Muhammet Uzuner ve Arzu Gamze Kılınç’ın yer aldığı dizinin yönetmenliğini Yasin Uslu üstlenirken, senaryosunu ise Eylem Canpolat ve Sema Ergenekon kaleme alıyor.

Sevmeyi unutmuş, gerektiğinde gözünü karartıp can alabilen Ferhat’la; yüreği sevgi dolu, kendini insanları iyileştirmeye adamış doktor Aslı’nın hikayesi..

Doktor Aslı Çınar, kiralık katil Ferhat’ın hedefi oluyor; kötülükle mücadele onun için yaşam savaşına dönüşüyor! Büyük bir merakla beklenen Siyah Beyaz Aşk.. Kanal D’de..

Televizyon Dizisi – Dram, Aşk
Yönetmen : Yasin Uslu
Senarist : Eylem Canpolat, Sema Ergenekon
Kanal : Kanal D
Yapım Şirketi : D Productions
Müzik : Yıldıray Gürgen
Yapımcı : Lale Eren, Ayşe E. Durmaz
Yayın Tarihi : 16 Ekim 2017 Pazartesi – 28 Mayıs 2018 Pazartesi
Oyuncular : İbrahim Çelikkol, Birce Akalay, Muhammet Uzuner, Arzu Gamze Kılınç, Ece Dizdar, Deniz Celiloğlu, Cahit Gök, Uğur Aslan, Sinem Ünsal, Kadriye Kenter