Teknosa – Hayat Çok Güzel Reklam Filmi

//Teknosa – Hayat Çok Güzel Reklam Filmi

Teknosa – Hayat Çok Güzel Reklam Filmi

TEKNOLOJİ, HAYATIN YERİNİ ASLA TUTAMAZ

Hangi navigasyon sistemi, babanızdan daha iyi yol gösterebilir ki? Dünyanın en iyi ses sistemi, kızınızın sesini ilk duyduğunuz andan daha mutlu edemez ki sizi. Hangi film, annenizin anlattığı masaldan daha iyi olabilir? Lisenin pilav gününde sıra arkadaşınızı bulmak, onu internette bulmaktan çok daha güzel değil mi?

Hepimiz biliyoruz ki; ihtiyaç duyduğumuz anlar olsa da, teknoloji hayatın yerini asla tutamaz. Çünkü bazı değerler teknoloji ne kadar ilerlerse ilerlesin hiç kaybolmaz.

Gönenç Uyanık’ın yönettiği filmin prodüksiyon sürecini Depo Film üstlendi. İstanbul, Bolu ve Ankara olmak üzere üç farklı lokasyonda yapılan çekimler 4 gün sürdü. Cahit Berkay düzenlemesi ve Yavuz Turgul bestesi olan Sultan filminin tema müziği, Mert Tunay tarafından bu proje için yeniden düzenlendi.

Filmi seslendiren Haluk Bilginer, özellikle baba bölümünde duygulu anlar yaşadı. Mustafa Çetin’in çektiği kampanya fotoğraflarının prodüksiyonu Moonshot tarafından gerçekleştirildi. Fotoğraf çekimleri 2 gün sürdü.

Reklamveren: Teknosa
Reklam Ajansı: TBWA \ ISTANBUL
Yönetmen: Gönenç Uyanık
Prodüksiyon Şirketi: Depo Film
Post Prodüksiyon Şirketi: İmaj
Müzik: Cahit Berkay, Yavuz Turgul
Dış Ses: Haluk Bilginer
Medya Ajansı: Mediacom

2016-10-09T02:06:57+00:00Mart 21st, 2016|Reklamlar|