“Ufak Tefek Cinayetler” – Salı –

Dört kadın ve dört adam arasında karanlık sırlar, tutkulu bir aşk, yalanlar ve bitmek bilmez bir rekabeti anlatan hikaye, git gide sertleşen bir savaşı da gözler önüne seriyor. Dahası; ortada gizem dolu bir cinayet var.

Kanal – Star Tv
Yapım Şirketi – Ay Yapım

↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔

“Ufak Tefek Cinayetler”

Şık bir davetin yapıldığı bahçedeki lavantaların üzerine camdan kafa üstü düşen birinin ölümüyle başlayan hikaye. Ardından aynı liseden mezun olan ve aynı sitede oturan, yakın arkadaş olsalar da birbirinden farklı karakterlere sahip “efsane dörtlü” Doktor Oya (Gökçe Bahadır), Merve (Aslıhan Gürbüz), Arzu (Tülin Özen) ve Pelin’i (Bade İşçil)..

Ay Yapım imzalı, Ali Bilgin ve Deniz Yorulmazer’in yönetmenliğini üstlendiği, Meriç Acemi’nin senaryosunu yazdığı, iddialı dizi Ufak Tefek Cinayetler’in başrollerini Gökçe Bahadır, Mert Fırat, Aslıhan Gürbüz, Tülin Özen, Yıldıray Şahinler, Bade İşçil, Ferit Aktuğ, Selim Bayraktar, Tansu Biçer, Duygu Sarışın ve Hayal Köseoğlu’nun paylaştığı Ufak Tefek Cinayetler Star Tv’de..

Televizyon Dizisi – Dram, Gizem
Kanal : Star Tv
Yapım Şirketi : Ay Yapım
Yönetmen : Ali Bilgin, Deniz Yorulmazer
Senaryo : Meriç Acemi
Yapımcı : Kerem Çatay
Yayın Tarihi : 24 Ekim 2017 Salı – 11 Aralık 2018 Salı
Oyuncular : Gökçe Bahadır, Mert Fırat, Aslıhan Gürbüz, Tülin Özen, Bade İşçil, Yıldıray Şahinler, Selim Bayraktar, Ferit Aktuğ, Hayal Köseoğlu, Tansu Biçer
═════ ═════ ═════