“Yasak Elma” – Pazartesi –

Birbirine çok düşkün ama hayalleri birbirinden tamamen farklı olan iki kardeş.. Sosyetenin kraliçesi bir kadın.. Ve son derece kibirli, ukala, zengin bir iş adamını buluşturan bir hikaye..

Kanal – Fox Tv
Yapım Şirketi – Med Yapım

Yasak Elma 32. Bölüm 2. Fragmanı

Yasak Elma 32. Bölüm 1. Fragmanı

↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔

“Yasak Elma”

Zeynep (Sevda Erginci) ve Yıldız (Eda Ece) birbirine çok bağlı ama hayalleri ve dünyaları çok farklı olan iki kardeştir. Yıldız’ın hayatı sosyetenin kraliçesi kabul edilen Ender Argun’la (Şevval Sam) tanışınca tamamen değişir. Ender, Yıldız’ı kocası Halit Argun’dan (Talat Bulut) kurtulmak için kullanmaya karar vermiş ve Yıldız’a hayatının teklifinde bulunmuştur. Yıldız’ın hayatında bunlar olurken, Zeynep’in çalıştığı firmayı Alihan Taşdemir (Onur Tuna) satın alır. Alihan kibirli, ukala ve zengin bir iş adamıdır. Zeynep ve Alihan’ın zıtlıkları kısa zamanda bir yakınlığa yol açar. Zeynep’in bilmediği şey ise Alihan’ın Halit’in ortağı ve ikinci karısının kardeşi olmasıdır.

Yıldız’ın vereceği karar sadece kendini değil Zeynep’i de etkileyecektir.

Televizyon Dizisi – Dram
Kanal : Fox Tv
Yapım Şirketi : Med Yapım
Yönetmen : Neslihan Yeşilyurt
Senaryo : Melis Civelek – Zeynep Soyata
Yapımcı : Fatih Aksoy
Yayın Tarihi : 19 Mart 2018 Pazartesi –
Oyuncular : Talat Bulut, Şevval Sam, Onur Tuna, Eda Ece, Sevda Erginci, Şafak Pekdemir, Barış Aytaç, İrem Kahyaoğlu, Kıvanç Kasabalı, Nilgün Türksever, Sinan Eroğlu, İlker Kaboğlu, Ayşegül Çınar, Tuğçe Koçak
═════ ═════ ═════