“Yeni Gelin” – Cumartesi –

Anadolu’da yaşayan büyük bir Türkmen Aşireti’nin oğlu Hazar.. Anadolu’da yaşayan büyük bir Türkmen Aşireti’ne gelin giden şehirli Bella’sı..

Şehirli genç bir kızın yeni gelinlik hallerini konu alan Yeni Gelin dizinin başrollerini Jessica May ve Tolga Mendi paylaşırken, Mustafa Avkıran, Dağhan Külegeç, Sema Keçik, Lale Başar, Renan Bilek, Yonca Şahinbaş, Burçin Bildik, Zeynep Kankonde, Esin Gündoğdu, Murat Kocacık ve daha birçok ünlü oyuncu yer alıyor. Dizisinin yönetmenliğini ve senaryosunu Ersoy Güler üstleniyor.

Sürükleyici ve duygu yüklü öyküsüyle ‘Yeni Gelin’, Show TV’de..

Kanal – Show Tv
Yapım Şirketi – Süreç Film

↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔

“Yeni Gelin”

Yapımcılığını Süreç Film Ali Gündoğdu’nun üstlendiği Yeni Gelin dizisi cast çalışmalarını tamamladı. Başrollerini bu dizi için Türkiye’ye gelen Brezilyalı model Jessica May Drociunas ve Tolga Mendi’nin paylaştığı diziye Dağhan Külegeç, Lale Başar, Renan Bilek, Burçin Bildik, Yonca Şahinbaş, Şilan Makal, Bahar Süer katıldı. Tamamlanan cast çalışmalarıyla kadrosu daha da güçlenen dizide ayrıca, Mustafa Avkıran, Sema Keçik, Zeynep Kankonde, Esin Gündoğdu ve Murat Kocacık rol alıyor.
Şehirli genç kızın yeni gelinlik hallerini anlatan dizi, içinde birçok hikâye barındırıyor. Dizinin senaristliğini ve yönetmenliğini Ersoy Güler yapıyor. Yakın zaman içinde çekimlerine başlanacak olan “Yeni Gelin” deneyimli oyuncu kadrosu ve renkli senaryosu ile yakında Show TV ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

Süreç Film ve Ali Gündoğdu imzası ile ekrana gelecek olan Yeni Gelin, Anadolu’da bir aşiretin oğlu ile yaşamak için şehir hayatını geride bırakan fedakâr ve aşık bir kadını canlandıran Bella ile aşiret varisi olan Hazar’ın maceralı aşklarının yanı sıra gelin kaynana arasındaki çekişmeleri de konu alıyor.

Televizyon Dizisi – Komedi , Dram
Yönetmen : Ersoy Güler
Senarist : Ersoy Güler
Kanal : Show Tv
Yapım Şirketi : Süreç Film
Yapımcı : Ali Gündoğdu
Yayın Tarihi : 11 Mart 2017 Cumartesi – 24 Kasım Cumartesi 2018
Oyuncular : Jessica May Drociunas, Tolga Mendi, Dağhan Külegeç, Lale Başar, Renan Bilek, Burçin Bildik, Yonca Şahinbaş, Şilan Makal, Bahar Süer, Mustafa Avkıran, Sema Keçik, Zeynep Kankonde, Esin Gündoğdu ve Murat Kocacık