“Yıldızlar Şahidim”

//“Yıldızlar Şahidim”

“Yıldızlar Şahidim”

“Yıldızlar Şahidim” – Cuma

Hem genç, hem de deneyimli oyuncuları kadrosunda toplayan Yıldızlar Şahidim ,sıradan bir mahalleden yıldızların en tepesine uzanan bir aşk hikayesini anlatıyor.

Yapımcılığını Ali Gündoğdu ve Asena Bülbüloğlu / Süreç filmin üstlendiği ‘Yıldızlar Şahidim’ Star’da.

Yıldızların hayatlarını, aşklarını ve yaşadıkları zorluklarını anlatan, farklı bir hikaye ile ekranlara gelecek dizinin senaryosunu Pınar Bulut kaleme alırken, yönetmen koltuğunda ise; Yıldız Hülya Bilban bulunuyor.

‘Aşkın gerçeğini yıldızlar keşfedecek.’

Kanal – Star Tv
Yapım Şirketi – Süreç Film

Yıldızlar Şahidim Jenerik ve Müziği

↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔

“Yıldızlar Şahidim”

Aşkın dilinden sadece müzik anlar…

Hem genç, hem de deneyimli oyuncuları kadrosunda toplayan Yıldızlar Şahidim ,sıradan bir mahalleden yıldızların en tepesine uzanan bir aşk hikayesini anlatıyor.

Aras (Berk Cankat), tüm ülkenin sevgisini ve hayranlığını kazanmış bir pop yıldızıdır. Haziran’sa (Özge Gürel) ona umutsuzca aşık, şarkıcı olma hayalleri kuran sıradan bir mahalle kızı. Bir araya gelmeleri sadece hayalidir; aralarında şan, şöhret, sınıf farkı gibi sayısız engel vardır. Ancak bir konserde, onca insan arasından Aras ve Haziran birbirlerini bulurlar. İşte o zaman anlarlar ki, aralarındaki asıl engel başkadır. Aras’ın babası Fikret (Mesut Akusta) ve yıllar önce ortadan kaybolan annesi Zeynep (Canan Ergüder).

Eski bir şarkıcı olan Zeyno, Haziran‘ın elinden tutarak ondan bir yıldız yaratmaya ve müzik prodüktörü olan Fikret’in karşısına rakip olarak çıkmaya and içer. Bir yandan da onu reddeden oğlu Aras’ın sevgisini kazanmaya çalışacaktır.

Fikret ve Zeyno, bitmeyen bir aşkın hesaplaşmasını yaşarken, Aras ve Haziran da düşman taraflara rağmen yeşeren, masum ve büyülü bir aşka kapılırlar. Bir araya gelmeleri ne kadar zor olsa da, iki genç aşık birbirlerinden vazgeçmeyecektir.

Televizyon Dizisi – Dram
Yönetmen : Yıldız Hülya Bilban
Senarist : Pınar Bulut
Oyuncular : Berk Cankat, Özge Gürel , Mesut Akusta, Canan Ergüder.
Kanal : Star Tv
Yapım Şirketi : Süreç Film
Yapımcı : Ali Gündoğdu ve Asena Bülbüloğlu
Sezon Sayısı : 1
Yayın Tarihi : 27 Ocak 2017 Cuma – 17 Şubat 2017 Cumartesi

2018-01-25T18:42:27+00:00 Şubat 14th, 2017|Nostalji|