“Yüksek Sosyete”

//“Yüksek Sosyete”

“Yüksek Sosyete”

“Yüksek Sosyete” – Cumartesi

Bi Yapım’ın yeni dizisi, iki yıldız ismi bir araya getirdi! ‘Yüksek Sosyete’nin başrollerini Engin Öztürk ve Hazar Ergüçlü paylaşıyor!

Birinin hayatının diğerinin hayali olduğu bir dünyada, yer değiştirerek ‘ait olduğu yeri’ bulmak isteyen Kerem ve Cansu belki de aşk sayesinde tüm farkları, sınıfları, kaderi yenmeyi başaracaktır…

Kerem, emektar bir ailenin zor koşullarda büyüttüğü tek oğlu, Cansu ise ağzında gümüş kaşıkla doğmuş, içinde yaşadığı görkemli dünyaya rağmen mutsuz.
Hayatta ait oldukları yeri arayan, farklı dünyalardan iki gencin hikayesi…

Kanal – Star Tv
Yapım Şirketi – Bi Yapım

Yüksek Sosyete Jenerik ve Müziği | 1.Sezon

Yüksek Sosyete Özel Klip | Veda

↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔

“Yüksek Sosyete”

Hayatta ait oldukları yeri arayan, farklı dünyalardan iki gencin hikayesini anlatan Yüksek Sosyete’de Engin Öztürk; emektar bir ailenin zor koşullarda büyüttüğü tek oğlu ‘Kerem’, Hazar Ergüçlü ise ağzında gümüş kaşıkla doğmuş, içinde yaşadığı görkemli dünyaya rağmen mutsuz ‘Cansu’ olarak izleyiciyle buluşacak.

Birinin hayatının diğerinin hayali olduğu bir dünyada, yer değiştirerek ‘ait olduğu yeri’ bulmak isteyen Kerem ve Cansu belki de aşk sayesinde tüm farkları, sınıfları, kaderi yenmeyi başaracaktır..

Yüksek Sosyete, Güney Kore yapımı High Society dizisinden uyarlanan ve Burak Sağyaşar tarafından yapılan yönetmenliğini Metin Balekoğlu’nun üstlendiği başrollerinde Hazar Ergüçlü, Engin Öztürk, Meriç Aral, Ozan Dolunay’ın oynadığı Türk televizyon dizisidir.

“Yüksek Sosyete”
Televizyon Dizisi – Romantik Komedi
Yönetmen : Yusuf Pirhasan
Senarist : Yazı Odası
Oyuncular : Hazar Ergüçlü, Engin Öztürk, Ozan Dolunay, Meriç Aral, Zuhal Olcay, Gülşah Çomoğlu, Seren Deniz Yalçın, Nihat Altınkaya, Özgün Çoban, Ceyda Tepeliler, Hakkı Ergök
Kanal : Star Tv
Yapım Şirketi : Bi Yapım
Sezon Sayısı : 1
Yayın Tarihi : 16 Haziran 2016 – 24 Aralık 2016

2018-01-25T17:39:52+00:00Aralık 21st, 2016|Nostalji|