“Yuvamdaki Düşman” – Perşembe –

Çocukluğundan beri imrendiği ve hayallerinde yaşattığı ve uğruna her şeyi göze aldığı bir hayata ulaşmaya yaklaşmışken elde ettiği her şeyi bir anda kaybeden genç ve güzel bir kadının ve bu kadının hayatını yeniden düzene koymak için gözünü diktiği zengin, varlıklı ve mutlu bir ailenin dramatik hikayesi..

“Bu kaçıncı başlangıç unuttum. Bu kaçıncı hayat yaşadığım başkalarına ait. Burası son durak!”

İhtiraslar üzerine kurulmaya çalışılan bir hayat..

Kanal – Show Tv
Yapım Şirketi – Düş Gezginleri

↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔ ↔↔↔↔↔

“Yuvamdaki Düşman”

Murat (Pamir Pekin) ve Yasemin’in (Aslı Tandoğan) bebeklerinin doğumuyla gelen mutlu yuvası Ceren’in (Ece Çeşmioğlu) eve gelişiyle karanlığa dönüşüyor. Yasemin ailesine olan inancını “Eşiniz yanınızdaysa, bebeğiniz kucağınızdaysa herkes sizi sevmese de olur. Yıkılmaz bir kale gibiydi benim için yuvam, temeli aşkla örülmüş!” sözleriyle açıklarken, gelecek kötü günler dizinin heyecan dolu hikayesinden ipuçları veriyor. Hayallerini gerçekleştirmek için eve giren Ceren’in bu uğurda neler yapacağı soru işareti.

Çocukluğundan beri imrendiği ve hayallerinde yaşattığı ve uğruna her şeyi göze aldığı bir hayata ulaşmaya yaklaşmışken elde ettiği her şeyi bir anda kaybeden genç ve güzel bir kadının ve bu kadının hayatını yeniden düzene koymak için gözünü diktiği zengin, varlıklı ve mutlu bir ailenin dramatik hikayesi.. Genç kadın yeni bebek sahibi olmuş bu aileye bakıcı olarak girip gizli planını uygulamaya koyunca neler olacak?

Başrollerinde, Nebahat Çehre, Ece Çeşmioğlu, Pamir Pekin, Aslı Tandoğan yer alıyor. Birbirinden farklı karakterlerin, farklı hikayelerinin anlatılacağı dizinin kadrosunda Pelin Öztekin, Hakan Dinçkol, Rıza Akın, Doğaç Yıldız, Cansu Türedi, Sultan Köroğlu Kılıç gibi başarılı isimler bir arada.

Televizyon Dizisi – Dram
Kanal : Show Tv
Yapım Şirketi : Düş Gezginleri
Yönetmen : Müge Uğurlar
Senaryo : Rüya İşçileri
Yapımcı :
Yayın Tarihi : 25 Ocak 2018 Perşembe – 1 Mart 2018 Perşembe
Oyuncular : Nebahat Çehre, Ece Çeşmioğlu, Pamir Pekin, Aslı Tandoğan, Pelin Öztekin, Hakan Dinçkol, Rıza Akın, Doğaç Yıldız, Cansu Türedi, Sultan Köroğlu Kılıç
═════ ═════ ═════